fbpx

O nas

NIE JESTEŚMY ZWYKŁYM BIUREM PODRÓŻY

W Vanellus Travel do działania motywuje nas paląca potrzeba eksplorowania, poznawania, przeżywania… Jesteśmy zakochani w podróżowaniu. Jesteśmy też doświadczonymi podróżnikami, z którymi czekają Cię niezapomniane wrażenia. Naszą przygodę z turystyką rozpoczęliśmy kilka lat temu i od tej pory zorganizowaliśmy niezapomniane podróże setkom osób.

GWARANTUJEMY PRZYGODĘ ŻYCIA

Każdy tak mówi? No dobrze. W takim razie wyobraź sobie, że zamiast na plażę pełną turystów wyruszasz w podróż, która wiedzie przez monumentalne góry, pustynie, jeziora, lodowce… Że docierasz do miejsc, w których przeciętny turysta nigdy się nie zjawił. Że zamiast wieczoru w hotelowym barze czeka na Ciebie kolacja z Gruzinami, podziwianie zachodu słońca z Jordańczykami czy salsa do białego rana z Kubańczykami. Że nawet jeżeli będziesz w popularnym, turystycznym miejscu poznasz jego „inną” stronę.

5000 Zadowolonych turystów
96 Odwiedzonych krajów
15 lat doświadczenia w turystyce
MILION planów na przyszłość

Co możemy zaoferować?

Chcemy pokazywać ludziom, że Europa Zachodnia i Południowa nie są jedynymi miejscami, do których warto podróżować. Że istnieje alternatywa dla powtarzalnych ofert popularnych biur podróży. Chcemy, by nasi klienci poznawali dany kraj takim, jakim jest naprawdę, z bliska i wszystkimi zmysłami. Aby ich podróż nie kończyła się na murach hotelu, plaży i najbliższych bazarach…

Przeżyjesz coś wyjątkowego – oferujemy Ci coś unikatowego, coś czego nie znajdziesz w ofercie 95% biur podróży.

Poznasz lokalną kulturę „od kuchni” – nawet największy miłośnik podróżowania nie zna danego kraju tak dobrze jak jego mieszkaniec.

Zaprowadzimy Cię tam… gdzie nie było jeszcze turystów – 
czy nie wolałbyś przywieźć z podróży zdjęcia, którego nie znajdziesz w albumie żadnego znajomego?

Będziesz bawił się z innymi pasjonatami podróżowania – wyjazdy organizujemy w małych grupach (4-14 osób).

O SUKCESIE WYJAZDÓW DECYDUJĄ LUDZIE

Nasza oferta to coś więcej niż program, ciekawe miejsca i piękne widoki. To również ludzie, którzy sprawiają, że wyprawy zyskują wyjątkowy smak. U nas spotkasz wyłącznie pozytywnie zakręconych pasjonatów. Z Polski i z każdego zakątka świata: gruzińskiego Rambo, wielojęzycznego bakijczyka, pełnego energii Kubańczyka czy uśmiechniętego Meksykanina. To oni zabiorą Cię w podróż, o której nigdy nie będziesz chciał zapomnieć.

Marcin Kawa

Chłopak z głową pełną pomysłów, jasną wizją działania i aromatycznym nazwiskiem. Marcin to nasz specjalista od marketingu. Zdobywał doświadczenie w wielu branżach ale to turystyka daje mu najwięcej radości. Podróżuje w różne zakątki świata, jednak to właśnie na wschodzie czuje się najlepiej i tam najczęściej wraca. Trudno go przegadać, bo zna odpowiedź na każde pytanie. Znakomity kompan zarówno w pracy jak i w podróży. Na co dzień dba o wizerunek naszego biura. Oczywiście jest miłośnikiem kawy, w końcu nazwisko zobowiązuje i samo w sobie jest zaproszeniem.

Karina Jarska

Karina to nasz człowiek od programów wyjazdowych, tłumaczeń i prowadzenia strony internetowej. Stara się, by wszystkie informacje, były jak najbardziej aktualne, przejrzyste i szczegółowe, a co za tym idzie – dopasowane do potrzeb tych, którzy chcą przeżyć przygodę życia z Vanellus Travel. Od zawsze interesowała się psychologią, zróżnicowaniem kulturowym i odmiennością, a zainteresowania te śmiało może rozwijać każdego dnia. W podróżach najbardziej cieszy ją kontakt z innymi, styczność z odmienną kulturą, kuchnią, możliwość podejrzenia codzienności mieszkańców różnych części świata i.. samochody. I to właśnie one królują w jej galerii zdjęć z każdej podróży, gdyż żadna Łada, Wołga czy amerykański samochód z lat 50 XX przemykający po ulicy nie umknie jej bystremu oku.

Elena Shakhbazyan

Prawdziwa kaukaska kobieta: drobna i krucha, ale o bardzo twardym charakterze. Świetnie odnajduje się w miejscowych realiach, dzięki czemu jej grupy zawsze wyjeżdżają wyedukowane muzycznie i filmowo. Turyści kochają ją za pozytywne podejście do świata, otwartość, poczucie humoru i zaradność. I za to, że potrafi zarazić ich miłością do swojego kraju. Urodziła się na Kaukazie, ale od kilkunastu lat mieszka w Polsce. Jej ojciec jest Ormianinem, a matka Osetyjką. Biegle włada językiem rosyjskim, a jej ukochanym kaukaskim krajem jest Armenia. Elenka, choć z wyglądu bardzo niepozorna, jest kobietą z charakterem. Potrafi oprowadzać w butach na obcasach, ale też być opiekuńcza niczym matka.

Tomasz Jeżowski

Chłopak z Muszyny, który od dziecka był karmiony tradycją przewodnicką. Nic więc dziwnego, że ciągnie go do zwiedzania świata i do pokazywania go innym. Mimo swojego młodego wieku zwiedził już wiele miejsc, które go oczarowały i do których bardzo chętnie wraca. Jednym z ulubionych miejsc Tomka jest Kaukaz. Bez opamiętania pokochał tę część świata, która słynie z gościnnych, serdecznych mieszkańców, wspaniałych zabytków i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Tomasz to też nasz specjalista od Rosji i Ukrainy – krajów, które zna jak przysłowiową „własną kieszeń”. Tomek słynie z tego, że potrafi z pasją opowiadać o kolejnych perełkach i zabytkach miejsc, które odwiedza, dorzucając do tego szczyptę historii i garść poczucia humoru. Sprawia to, że wszystkie wyjazdy z nim są nie tylko niesamowitą, wartą zapamiętania lekcją, ale i zabawną przygodą.