fbpx

Dlaczego my

MASZ DOŚĆ

zaliczania atrakcji a nie ich smakowania.

Podróży w 50-osobowej grupie, pilotów z małą wiedzą i słabych hoteli?

Dobrze trafiłeś!
Z nami poznasz świat TAK, JAK LUBISZ!

Dlaczego oferty wyjazdów z Vanellus Travel są najlepsze?

Dla wielu z nas urlop jest najbardziej wyczekiwanym czasem w roku. Planujemy go z odpowiednim wyprzedzeniem, organizujemy zastępstwo w pracy, aby następnie cieszyć się wymarzonym wypoczynkiem. A jeśli już tak bardzo nam na czymś zależy chcielibyśmy mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a na miejscu nie spotka nas wielkie rozczarowanie. Z jednej strony najlepiej byłoby zorganizować wszystko samemu, jednak co w sytuacji gdy jesteśmy bardzo zapracowani, a kraj o którym marzymy nie jest zbyt przychylny turystom? Wówczas możemy się natknąć np. na bardzo kosztowny i zawiły proces ubiegania się o wizę. O niektóre z nich można starać się tylko w ambasadach poza granicami naszego kraju. W takiej sytuacji bardzo pomocne i często bardziej opłacalne są wycieczki organizowane przez biura podróży takie jak Vanellus Travel, które załatwi wszystkie formalności za nas, a my będziemy mogli ze spokojem czekać na urlop.

CO wyróżnia Vanellus Travel spośród innych biur podróży?

Na pierwszym miejscu plasuje się różnorodność kierunków. Na stronie znajdziemy wycieczki po Europie, Amerykach, Azji, czy Afryce, co powinno zaspokoić gust większości podróżników. Całość podzielona jest na łatwe do zrozumienia kategorie i podkategorie, ułatwiające poruszanie się po stronie. Również filtry dostępne w wyszukiwarce wycieczek mogą być pomocne, znajdziemy wśród nich między innymi możliwość wyszukiwania wyjazdów po długości pobytu, czy preferowanej przez nas formie spędzania czasu. Jeśli nie jesteśmy biegli w języku obowiązującym w danym państwie, lub języku angielskim nie mamy powodu do zmartwień. Wystarczy, że wybierzemy opcję wycieczek z pilotem mówiącym w języku polskim, który w razie potrzeby chętnie posłuży nam pomocą. Dla osób, które są już znudzone normalnymi wycieczkami Vanellus Travel przygotowała oferty specjalne, które możemy znaleźć w zakładce “NA ZAMÓWIENIE”.  Wszystkie wyjazdy w niej zawarte mają w sobie coś wyjątkowego i niespotykanego. Przykładem takiej oferty jest Joga w Gruzji, perfekcyjna opcja dla miłośników tej formy relaksu i integracji ze swoim ciałem i umysłem, lub osób, które zawsze chciały spróbować, ale w pędzie codziennego życie nie mogły znaleźć na to czasu.

Profesjonaliści w każdym calu

Bardzo istotnym elementem jest łatwość komunikacji z Vanellus Travel. W zakładce “KONTAKT” znajdziemy dwa numery telefonów, na wypadek, gdyby jeden był zajęty. Dla osób, które preferują kontakt w formie pisemnej dostępny jest e-mail. Również godziny pracy biura są długie na tyle, aby każdy mógł dotrzeć do niego po pracy.

Dla osób, które nie mają wybranego kierunku pomocna może okazać się zakładka “BLOG”,  w której znajdziemy informacje o wielu krajach zebrane w przystępnej formie. Dowiemy się nieco więcej o kulturze, kuchni, religii i zwyczajach panujących w danym kraju, będziemy mogli również obejrzeć fotorelacje.

Kolejną pomocną rzeczą jest dostępny na stronie szczegółowy program wycieczek, oraz wskazówki odnośnie pogody, dostępności wi-fi, płatności, kosztowności połączeń , czy przykładowo co powinniśmy spakować, a co warto przywieźć jako prezent.

Dodatkowym atutem wyjazdów organizowanych przez Vanellus Travel jest fakt iż oprócz najbardziej znanych zabytków, podczas wycieczek poznamy również kulturę i codzienne życie mieszkańców danego kraju, gdyż odwiedzimy także miejsca mniej turystyczne. W których życie toczy się zupełnie odmiennie niż w zabieganej Europie.

Kolejnym faktem przemawiającym za wyborem tego biura podróży jest możliwie najniższy koszt wycieczek w porównaniu do ofert pozostałych biur.

Dodatkowo czymś, co wyróżnia właśnie to biuro, jest możliwość poznania ekipy Vanellus Travel jeszcze przed wyjazdem. Dzięki krótkiemu opisowi każdego z opiekunów naszych wypraw. Cechą łączącą całą grupę jest pasja do podróżowania i poznawania odmiennej kultury, miłość do eksploracji nawet najdzikszych zakątków naszej planety.

Nasi zadowoleni klienci