fbpx

Wietnam

3 oferty wycieczek

Wietnam to państwo w południowo-wschodniej Azji, które przyciąga odwiedzających tropikalną dżunglą i rajskimi krajobrazami, niesamowitymi zabytkami, a także serdecznością mieszkańców.

Największą atrakcją całego kraju jest Zatoka Ha Long, która składa się z prawie dwóch tysięcy skalistych wysp. To niesamowite miejsce zostało wpisane na listę UNESCO oraz uznane za jeden z siedmiu nowych cudów natury.

Podczas podróży do Wietnamu nie może was także ominąć wizyta w Hanoi – stolicy kraju. Głównymi atrakcjami tego miasta są: Świątynia Literatury, Cesarska Cytadela oraz Mauzoleum Ho Chi Minha. Równie ciekawe jest miasto Ho Chi Minh – nazywane kiedyś Sajgonem, w którym warto odwiedzić wietnamską katedrę Notre-Dame.

Warto także zobaczyć wspaniałe wodne targi, wziąć udział w rejsie deltą Mekongu oraz w pokazie tradycyjnego Wodnego Teatru Lalek.

Wietnam to z pewnością kraj pełen atrakcji i uśmiechniętych mieszkańców, więc jeśli chcecie go zobaczyć, to zapraszamy na wyjazd do Wietnamu z naszym biurem podróży!

Wycieczka do Wietnam Szukaj

0 Ocen

Od

12360 zł

Data

2020-03-16

Wylot do

Ho Chi Minh, Wietnam
0 Ocen

Od

16960 zł

Data

2020-05-14

Wylot do

Bangkok, Tajlandia
0 Ocen

Od

14560 zł

Data

2020-03-15

Wylot do

Hanoi, Vietnam