fbpx

Maroko

4 oferty wycieczek

Maroko to kraj położony w północno-zachodniej Afryce nad Morzem Śródziemnym. Jest to kraj warty odwiedzenia za sprawą wysokich szczytów Atlasu, niezwykłych pustynnych terenów oraz interesującej kultury berberyjskiej. W trakcie odkrywania tego państwa z pewnością warto również zobaczyć barwne targi oraz spróbować lokalnej kuchni.

Będąc w Maroku warto odwiedzić stolicę – Rabat. Na miejscu warto zobaczyć pozostałości budowli rzymskich, w tym: kompleks ruin Szalla, liczne medresy, łaźnie oraz Pałac królewski Dar el-Makhzen. Innymi ciekawymi zabytkami są wpisane na listę UNESCO medyny w Fezie, Marrakeszu oraz Tetuanie.

Zwiedzając Maroko warto zobaczyć zabytkowe miasto Meknes oraz stanowisko archeologiczne w Volubilis. W Maroku panują również idealne warunki do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów, od windsurfingu i kitesurfingu, przez wspinaczkę górską, aż po rajdy jeepami po pustyni.

Maroko jest niesamowitym miejscem, pełnym niezwykłych atrakcji, więc jeśli chcecie je odwiedzić, to zapraszamy na wyjazd do Maroka z naszym biurem podróży!

Wycieczka do Maroko Szukaj

0 Ocen

Wylot do

Marakesz, Maroko
0 Ocen

Wylot do

Marakesz, Maroko
0 Ocen

Od

7370 zł

Data

2019-11-09

Wylot do

Marakesz, Maroko
0 Ocen

Wylot do

Marakesz, Maroko